1 отзыв
вул. Бережанська, 4, Киев, Украина
+380637091276
+380 (44) 206-35-35
ТОВ "Інфотрейд"
Корзина

Про нас

Компанія «Інфотрейд» була заснована в 1997 році. Ми є «Лідером галузі 2008» та «Лідером галузі 2009» у національному бізнес-рейтингу підприємств України, в номінації «Ремонт і технічне обслуговування офісної техніки», що засвідчується відповідними національними сертифікатами. У 2011 році компанія була відзначена нагородою «Підприємство року 2011».

Основні напрямки діяльності компанії:

·         постачання і сервісне обслуговування офісного обладнання для створення документів;

·         кваліфікований підбір, постачання та налаштування програмного забезпечення. Впорядкування ліцензій комп’ютерних програм з оптимізацією витрат на їх придбання;

·         постачання паперу, витратних матеріалів та запасних частин до офісного устаткування;

·         поліграфічні послуги;

·         аутсорсинг документообігу клієнта: аналіз потреб, створення оптимальної схеми використання обладнання, постачання й налаштування обладнання та ПЗ, сервісне обслуговування, забезпечення папером та витратними матеріалами. Можлива оплата на покопійній основі. У цьому разі зниження витрат гарантується на рівні договору.

 

Компанія «Інфотрейд» є одним із партнерів компанії XEROX. Зараз ми пропонуємо українським споживачам широкий спектр товарів не лише від XEROX, а також від таких відомих виробників,як: HP, OKI, EPSON, SAMSUNG, CANON та багатьох інших. Окрім продажу і постачання комп’ютерної, офісної техніки й комплектуючих до них, основними напрямками діяльності компанії «Інфотрейд» також є сервісне обслуговування друкарського обладнання та надання поліграфічних послуг. Постачання здійснюється власним транспортом швидко та своєчасно. За роки роботи формула успіху фірми поступово набула формулювання: «ШВИДКО-ЯКІСНО-НЕДОРОГО». Саме тому нашими постійними замовниками є як великі державні структури, так і комерційні підприємства різного масштабу. Наша компанія має штат професійних фахівців, що допоможуть Вам у вирішенні будь-яких питань і запропонують необхідну консультацію щодо оптимального вибору продукції у співвідношенні якість / ціна. ТОВ «Інфотрейд» приділяє особливу увагу якості послуг та асортименту продукції, що пропонує компанія, починаючи з первинного вивчення потреб наших клієнтів і закінчуючи оперативним виконанням замовлень.

Информация о компании

Название:
ТОВ "Інфотрейд"
Тип компании:
Торговая компания, Компания, предоставляющая услуги, Дистрибьютор / Реселлер

Организационно-правовая форма и капитал

Организационно-правовая форма:
Общество с ограниченной ответственностью

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner